0 850 532 3327

telefon numarasından randevu alabilirsiniz

ÖNEMLİ UYARI : VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ,ONLİNE RANDEVU İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ. 0 850 532 3327

Avustralya, hem coğrafi hem kültürel yapısı itibari ile yurt dışı ülkeleri olarak gidilmesi kulakta merak uyandıran bir ülke olarak Avrupa ülkelerinden oldukça uzak bir konumdadır ve ülkeye gitmek için yapılması ve bilinmesi gerekli olan bir takım vize başvuru işlemleri bulunmaktadır. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi ve Avustralya vizesi almak için yapılması ve bilinilmesi işlemler açısından gerekli olan bir takım vize başvuru işlemleri bulunmaktadır. Bu işlemler Avustralya Konsolosluğu tarafından istenilmekte olan işlemlerdir ve vize başvuru süresince tamamlanması zorunlu kılınmaktadır.

Avustralya vizesi almak için gerekli olan ve istenilen koşulların başında temin edilmesi istenilmekte olan gerekli evrakların ve pasaportun eksiksiz bir şekilde Avustralya Konsolosluğuna tesliminin gerçekleştirilmesi istenilmektedir. Bu evrakların ve belgelerin teslim edilmesi için herhangi bir eksik olmaması ve işlem sürecinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi adına vize danışmanlığı hizmeti veren kurum aracılığı ile alınan randevu sırasında vize başvuruları için gereken bilgilendirme sağlanmakta ve gerekli evraklar ve pasaport işlemleri hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Vize başvuru süresince tamamlanması istenilen ve gerekli olan belgelerin vize danışmanlığı aracılığı ile tamamlanmasının ardından vize danışmanlığı aracılığı ile Avustralya Konsolosluğundan alınan randevu talebi ile işlemlerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan belgelerin randevu sırasında teslim edilmesi ile işlem sürecinde Avustralya Konsolosluğu tarafından randevu sırasında ön incelemeye belgeler tabii olunurken vize başvurularında gerekli bir uygulama olan parmak izi uygulamasının Avustralya Konsolosluğu tarafından alınarak gerekli işlemlerin tamamlanması ile birlikte işlemlerin yurt dışı vize başvurusunda bulunan kişi adına büyük bir kısmı tamamlanmaktadır. İşlemler için gerekli bütün belgelerin tesliminin ardından geriye kalan vize başvuru işlemleri Avustralya Konsolosluğu tarafından onay sürecine girerek, gerekli incelemeye tabii olmaktadır. Bu işlemlerin incelenme süresi ortalama olarak bir iş haftası ile üç iş haftası arasında sürebilmektedir.

Başvurulan işlemler için işlem süreci vize başvuru türüne bağlı olarak süreci etkileyerek uzamalara sebebiyet verebilmektedir. İşlemlerin tamamlanması ile ilgili edinilmesi gereken bilgi vize başvuru işlemlerinde hazırlık sürecinde yer alan vize danışmanlığı aracılığı ile telefon aracılığı ile bilgi akışı sağlanmaktadır.

ÖNEMLİ UYARI : VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ,ONLİNE RANDEVU İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ. 0 850 532 3327

ÖNEMLİ UYARI : VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ,ONLİNE RANDEVU İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ. 0 850 532 3327
Kişisel Bilgiler
Kişisel Bilgiler 2. Kişi
Kişisel Bilgiler 3. Kişi
Kişisel Bilgiler 4. Kişi
NOT :Tüm Dünya ülkelerine vize alabilen yetkili öncü kuruluştur. Yukarıda ki Randevu Formu ile talep oluşturulabilir ve randevu alınabilir. İş saatleri içerisinde gün ve tarih için geri dönüş yapılacaktır.

Buradaki bütün belgeler VFS Global’in sayfasından alınan gerçek ve resmi belgelerdir.