0 850 532 3327

telefon numarasından randevu alabilirsiniz

ÖNEMLİ UYARI : VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ,ONLİNE RANDEVU İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ. 0 850 532 3327

Hindistan, kalabalık bir ülke nüfusuna ve geniş bir coğrafyaya sahip bir ülkedir. Hindistan’da birden fazla dine mensup kişiler ülke nüfusunda yer almaktadır. Ülke sınırları içerisinde yirmiden fazla dil konuşulmaktadır. Hindistan’a gitmek için vize işlemleri ülkeye giriş yapmak için önemli bir etmendir ve vize istenilmektedir. Hindistan vizesi almak için bilinilmesi gerekli ve önemli olan bir takım vize başvuru işlemleri ve bu süreç hakkında yapılması gereken işlemler bulunmaktadır.

Hindistan’a gitmek için yapılmasıı gereken işlemlerin eksiksiz bir şekilde yapılarak vize başvuru süreci boyunca teslim edilmesi istenilen evrakların ve pasaportun eksiksiz bir şekilde Hindistan Konsolosluğuna teslim edilmesi istenilen işlemlerden birisidir. Bu süreç içerisinde işlemlerin eksiksiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için vize danışmanlığı hizmeti vermekte olan vize danışmanlığı hizmeti veren kurum aracılığı ile işlemlerin alınarak gerçekleştirilmesi işlem süreci açısından büyük önem taşımaktadır. Bu süreç içerisinde vize danışmanlığından alınan randevu sırasında gerekli belgelerin ve pasaportun eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanarak, yurt dışı vize başvuru işlemleri sırasında bilinmesi gerekli olan bilgilerin vize danışmanlığı tarafından vize başvurusunda bulunan kişi tarafına aktarılarak işlemlerin gerçekleştirilmesine katkı sağlanmaktadır.

Hindistan vizesi başvuru işlemleri sırasında vize danışmanlığından alınan randevu sırasında hazırlanmakta olan belgelerin hazırlanarak, işlemler ve gidiş süreci ile ilgili detaylı bilginin verilmesi yurt dışı vize başvurusunda bulunan kişi açısından büyük bir önem taşıyarak işlem sürecini etkilemektedir. Vize danışmanlığından alınan randevu sırasında tamamlanan gerekli evrak işlerinin ardından işlemlerin Hindistan Konsolosluğundan alınmış olan randevu ile sürdürülerek vize danışmanlığı refakati ile alınan randevu sırasında teslim edilmesi amaçlanmaktadır.

Vize başvuru işlemlerinde gerekli belgelerin hazırlanması ve Hindistan Konsolosluğuna aktarılmasının ardından randevu sırasında Konsolosluk yetkilileri tarafından randevu sırasında ön incelemeye tabii olan işlemlerin işlem sürecine girmesi ve vize onayının verilmesinden önce yurt dışı vize başvurusunda bulunan kişiden Hindistan Konsolosluğu tarafından istenilmekte olan parmak izi uygulamasına tabii tutunulması ve işlemlerin gerçekleştirilerek vize tesliminin sağlanması işlem türüne göre değişkenlik göstererek ortalama olarak bir iş haftası ile üç iş haftası arasında bir süreci kapsamaktadır. Bu süreç hakkında işlemlerin tamamlanması ile ilgili edinilmesi istenilen bilgi vize danışmanlığı hizmeti vermekte olan kurum aracılığı ile bilgi akışı sağlanılarak süreç hakkında telefon yolu ile bilgi verilmektedir.

ÖNEMLİ UYARI : VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ,ONLİNE RANDEVU İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ. 0 850 532 3327

ÖNEMLİ UYARI : VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ,ONLİNE RANDEVU İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ. 0 850 532 3327
Kişisel Bilgiler
Kişisel Bilgiler 2. Kişi
Kişisel Bilgiler 3. Kişi
Kişisel Bilgiler 4. Kişi
NOT :Tüm Dünya ülkelerine vize alabilen yetkili öncü kuruluştur. Yukarıda ki Randevu Formu ile talep oluşturulabilir ve randevu alınabilir. İş saatleri içerisinde gün ve tarih için geri dönüş yapılacaktır.

Buradaki bütün belgeler VFS Global’in sayfasından alınan gerçek ve resmi belgelerdir.