0 850 532 3327

telefon numarasından randevu alabilirsiniz

VFS Global

VFS RANDEVU

  • Vfs Global Schengen ülkelerinin ve Kanada Büyük elçiliği ile anlaşmalı bir kurumdur. Başvurularınızda randevu almadan evraklarınızı teslim veya parmak izi vermeniz kesinlikle yasaktır. Tarafımızdan randevu almak için lütfen formu doldurun ve yetkili çalışanların size vermiş olduğunuz telefon numarasından gün içersinde size geri dönüş yapmasını bekleyiniz.

 

VFS Global Vize Hizmetleri

ÖNEMLİ: VİZE İŞLEMLERİ HAKKINDA BİLGİ VE HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ TARAFIMIZDAN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN ÜCRETSİZ TELEFON DESTEĞİ ALINIZ. 0 850 532 3327 “7/24 Danışma hattı”

Dünya çapında diplomatik bir misyona sahip olan VFS Global 124 ülkede 2151 tane ofisi olan dünyanın en büyük Outsourcing ve teknoloji servisi hizmeti veren bir kuruluştur. 120 milyondan fazla uygulama yapmış olan firma 2001 yılında kurulmuş ve vize işlemleri konusunda aracı kurum olarak çalışmanın yanı sıra VIP servisi, kurye hizmetleri gibi yan uygulamalarla müşterilerinin vize ve pasaport işlemlerinin hızlı bir şekilde sonuçlanmasına yardımcı olan bir firmadır.

Parmak izi uygulaması zorunlu hale geldiği tarihten itibaren herkesin parmak izi vermesi için VFS Globalfirmasına parmak izi vermesi zorunludur.

Fransa, Kanada, İtalya, Yunanistan, Danimarka İsviçre, Hollanda gibi ülkelere kolayca vize almanıza aracılık eden VFS Global’in, Ankara’da, İstanbul’da Harbiye ve Altunizade ilçelerinde, İzmir’de, Edirne’de, Bursa’da, Bodrum’da, Antalya’da ve Gaziantep’te ofisleri bulunmaktadır. Schengen vizesiyle İsviçre, Avusturya, İsveç, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Slovenya, Danimarka, Portekiz, Estonya, Polonya, Finlandiya, Norveç, Fransa, Hollanda, Malta, Yunanistan, Lüksemburg, Macaristan, Litvanya, İzlanda, Letonya, İzlanda, İtalya ülkelerine vize alabilmenizi sağlamaktadır. Vize başvurusu Schengen vizesi almak için başvuru yaptığınızda en fazla kalacağınız ülkeye başvuru yapmanız gerekmektedir. Eğer her ülkede eşit sürede kalacaksanız ilk olarak giriş yapacağınız ülkeye vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden randevu alarak VFS Global’dan vize başvurusu yapabilir ve kolayca vizenizi alabilirsiniz.

VFS Global nedir? Sorusunu vize işlemlerinizi kolaylaştıran bir aracı kurum olarak cevapladıktan sonra, vize işlemleri VFS Global’le nasıl yapılmaktadır? Başlığını incelediğimizde, randevu aldıktan sonra başvuru işlemi için randevunuza göre VFS Global ofisine gelmeniz gerekmektedir. Başvuru yapıp vize işlemleriniz tamamlanıncaya kadar bilet almamanız ve seyahat planı yapmamanız sıkıntı yaşamamak açısından önemlidir. Çünkü vize başvuruları VFS Global’le hızlı sonuçlansa da bazen ek süreler de istenebilmektedir. Her başvuru sahibi için ayrı belgeler hazırlanmalıdır. VFS Global vize başvurularında vize başvuru formunun doldurulması ve tüm evrakların hazırlanması başvuru sahiplerinin sorumluluğundadır. Başvuru sahiplerinin gideceği ülkeden bir davetiye gelmişse bu davetiye başvuru sahibinin adına ve başvuru sahibine gönderilmelidir. Davetiyeleri başvuru merkezine yaptığınız başvurularınızda evrakları teslim ederken ibraz etmeniz gerekmektedir. Yaşa bakılmaksızın her başvuru sahibine ayrı davetiye gönderilmiş olması gerekmektedir. Çocukların bilgiler ebeveyn pasaportlarında yazsın ya da yazmasın, kendine ait pasaportu olsun olmasın her çocuk için de ayrı davetiye ve bir set başvuru belgesi hazırlamak gerekmektedir. Vize başvurusu için gerekli olan ödemelerde başvuru esnasında yapılır. Başvurular şahsen yapılmalıdır. Şahsen yapılamayan başvurularda vekâletname ibraz edilmesi zorunludur. Başvurular ya başvuru sahibinin kendisi tarafından ya da vekâletname verdiği tur operatörü veya çalıştığı şirketin temsilcileri tarafından yine vekâletname verilerek yapılabilir.

Vize başvurusu sonrası konsolosluklar karar verme sırasında kişileri sözlü mülakata çağırabilirler. BU mülakata gidebilmek için VFS Global aracılığıyla randevu alabilirsiniz. Vize başvurunuz eğer reddedilirse, tekrar başvuru yapabilirsiniz. VFS Global aracılığıyla yapacağınız her başvuru kendi içerisinde değerlendirilecektir. VFS Globalkurye hizmetinden yararlanarak konsolosluklara daha hızlı evrak teslimi ve değerlendirilmesi tamamlanmış evrakların size daha kolay bir şekilde dönüşünü de sağlayabilirsiniz. VFS Global nedir? Sorusuna verilebilecek en iyi cevap, vize almanızı kolaylaştıran, hızlı ve güvenli bir vize başvurusu yapmanızı sağlayan bir aracı kurumdur, yanıtı verilebilir.

“Parmak izi veren kişiler gelmeden vize işlemlerini  beş sene boyunca gelmelerine gerek kalmadan başvurularını gerçekleştirebilirler.”

Randevu Almak için tıklayınız.

                

 

          ÖNEMLİ  NOT!

 

Şirketimiz VFS Gloabl firmasından bağımsız yetkili bir aracı kurumdur.